Арніка зустрічає наступну групу дітей

У високогір’ї Карпат біля південних схилів Вододільного хребта, у межах Воловецької верховини 22 лютого на базі Воловецької філії ЗОЕНЦ розпочала свою роботу наступна зміна відпочинкового табору “Арніка”, в якій беруть участь учні 6-8 класів із Берегівського, Тячівського та Свалявського районів.

Вихователі табору провели інструктажі з техніки безпеки та ознайомили дітей з програмою відпочинку у таборі.

У другій половині дня відбулося урочисте відкриття табірної зміни, а також проведено розважальний вечір, в ході якого дітки мали змогу краще познайомитись один з одним. Під час конкурсної програми учні брали активну участь у різноманітних іграх та спортивних естафетах. Вечір закінчився святковою дискотекою.

Протягом чотирнадцяти днів учні будуть навчатися в місцевих школах, будуть відпочивати та знайдуть нових друзів. Програмою заплановано ряд екскурсій, діти відвідають цікаві місця, більше дізнаються про історію та культурну спадщину нашого краю, ще раз пересвідчаться, яким красивим і неповторним є наше рідне Закарпаття, а зокрема його велична природа. Під час майстер-класів навчаться багато чого виготовляти своїми руками.

Діти – це наше майбутнє, наша надія та опора. Дуже хочеться, щоб щасливі усмішки сяяли на обличчях дітей, щоб їхні очі завжди світилися радістю. Професійний колектив вихователів робить все можливе, щоб від кожної табірної зміни діти повернулися з приємними та позитивними враженнями.

/Files/images/arnka/IMG_1003.jpg/Files/images/arnka/IMG_1005.jpg

/Files/images/arnka/IMG_1012.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 721