Четверта зміна відпочинкового таборуВоловецької філії ЗОЕНЦ „Арніка” продовжує свою роботу.

З 1 березня продовжила свою роботу наступна зміна відпочинкового табору „Арніка”.

В ході якої учні 6 класу під час творчих занять проявили фантазію, показали свої здібності та майстерність за допомогою різних видів творчості, а також показали свою взаємодопомогу у колективній роботі.

Учням 7 класу було показано відео-презентації „Космічна подорож та „Земля на долоньці, під час якої розказано про Землю як планету та її місце у всесвіті. Також проведено супер-лото „ Сонце, що сходить, спрямовану на розширення уявлення дітей про культуру та особливості традицій Японії. Потім учні виготовляти об’ємні вітальні листівки за зразком.

Учні 8 класу під час бесіди на тему „Дружба-це диво” продовжили формувати поняття взаємодопомоги та цінності дружби у житті людини. В усіх класах з учнями було проведено виховні заходи, присвячені оголошенню 2017 року - роком Японії в Україні. Вихованці дізналися про сучасне значення співробітництва України та Японії. Діти також ознайомилися з національними традиціями та культурною спадщиною цієї країни. На закінчення були виконані творчі роботи по виготовленню орігамі.

/Files/images/arnka/27 004.jpg

/Files/images/arnka/IMG_1377.jpg/Files/images/arnka/IMG_1356.jpg/Files/images/arnka/IMG_1279.jpg/Files/images/arnka/27 0433.jpg/Files/images/arnka/27 064.jpg/Files/images/arnka/27 035.jpg

/Files/images/arnka/27 017.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 505