Відпочинок у таборі „Арніка”

Відпочинок у таборі „Арніка” – це пора незвичайних вчинків, нових вражень, пора нового яскравого життя. Табір – це окрема маленька республіка. Саме тому він має бути джерелом позитивних емоцій, дружби, доброти та здоров’я.

Усю виховну роботу з дітьми колектив табору спрямовував на те, щоб допомогти їм розкрити свої творчі здібності, допомогти порозумітися між собою, пізнати один одного краще. Адже дитина – це скринька з фантазією, талантом, упевненістю в собі, її просто потрібно вчасно відкрити.

Кожного дня для вихованців було організовано розважальну програму: конкурси, вікторини, спортивні змагання, екскурсії, заняття за інтересами.

Відпочинок у таборі „Арніка” неймовірно сподобався дітям, адже кожного дня були нові завдання, нові свята, змагання та конкурси і кожен день приносив безліч нових вражень, нових відкриттів та позитивних емоцій.

/Files/images/arnka/WP_20170408_010.jpg/Files/images/arnka/IMG_4153.JPG/Files/images/arnka/IMG_4016.JPG/Files/images/arnka/IMG_3976.JPG/Files/images/arnka/IMG_3822.JPG/Files/images/arnka/IMG_3757.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 2122