Відпочинок учнів Воловецького і Виноградівського районів у таборі „Арніка”

Вихованці табору „Арніки” активно провели свій відпочинок під час ігор з футболу, волейболу, бадмінтону та інших спортивних розваг .

З учнями 6 класу була проведена виховна година „ Країна моїх мрій”, під час якої діти мали змогу розповісти про свої захоплення та мрії, а також висловити свої думки, що їм потрібно зробити для здійснення їх бажань. Крім того було проведено заняття за інтересами: вироби з паперу своїми руками, під час яких учні виготовили своє „дерево побажань”.

З вихованцями 7 класу було проведено виховну годину супер-лото „Сонце, що сходить” та майстер-клас з модульного орігамі, метою яких було розширити загальний кругозір учнів про Японію. Діти брали активну участь у створенні японської головоломки та показали свої знання з японської культури.

З учнями 8 класу було проведено гру-квест „Стежками України”, під час якої діти поглибили свої знання про історію та культурну спадщину України. Змагаючись між собою, хлопці та дівчата проявили пізнавальний інтерес до національних багатств та традицій українського народу. А також проведено заняття за інтересами з квілінгу.

Було проведено виїзну екскурсію до Міжгірського району. Вже з самого початку з вікон автобуса всіх зачарували неповторні краєвиди та краса нашого краю. Працівники реабілітаційного центру ведмедів розказали про своїх мешканців, за яких обставин вони потрапили до них, чим їх годують, про їх звички. У музеях учні дізналися про історію, архітектуру та побут жителів нашого краю у 17-18ст.

З вихованцями Виноградівського р-ну проведено виїзну екскурсію на Міжгірщину. Діти відвідали історичні музеї „Радянська школа”, „Чеська школа”, музей-скансен „Старе село”, що знаходяться в с.Колочава, де мали змогу дізнатися про історичну та культурну спадщину закарпатських русинів, ближче розглянути трагічні сторінки історії рідного краю. Також діти відвідали реабілітаційний центр бурого ведмедя, мали змогу ближче розглянути та вивчити поведінку цих дивовижних тварин.

Інша частина учнів мала можливість побувати в пожежній частині. Пізнавальна екскурсія була змістовною та цікавою, діти із захопленням слухали про те, якою небезпечною і в той же час потрібною є професія рятівника. Вихованці вивчали правила поведінки під час пожежі та способи запобігання її виникненню.

/Files/images/arnka/IMG_2992.JPG/Files/images/arnka/IMG_3008.JPG/Files/images/arnka/07 березня 015.jpg/Files/images/arnka/IMG_20170319_113351.jpg

/Files/images/arnka/IMG_20170319_113042.jpg

/Files/images/arnka/IMG_2983.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 485