Закінчився відпочинок учнів Воловецького та Виноградівського районів в таборі „Арніка”

Час, проведений в таборі „Арніка”, це завжди чудові, теплі дні, насичені дитячими усмішками, незабутній відпочинок з цікавими іграми, конкурсами та змаганнями.

З 13 по 26 березня табір приймав учнів Воловецького та Виноградівського районів. Розпочалась табірна зміна урочистою святковою лінійкою, далі день був активним і емоційним, діти знайомилися один з одним під час ігор та конкурсів.

З другого дня почалось наповнене подіями, розвагами життя табору. Ранкова зарядка щодня збирала всіх вихованців. Під час спортивних змагань та естафет діти з гідністю долали поставлені завдання, демонстрували свою вмілість, швидкість, спритність, витримку та спортивний характер.

Майстер-класи та заняття за інтересами збирали всіх дітей для того, щоб кожен учень виготовив вироби власними руками на згадку, а це було не так і легко, потрібно було виявити творчість, майстерність та фантазію. Конкурси малюнків пройшли під девізами: „Природа – наше багатство” та „Мій відпочинок в Арніці”.

Поїздка до Міжгірського р-ну залишила незабутнє враження. Діти були захоплені розповіддю екскурсовода про історію, архітектуру, побут та освіту краю в 17-19 ст. Під час відвідування реабілітаційного центру бурих ведмедів діти познайомились ближче з мешканцями наших лісів, де працівники центру розповідали, як вони потрапили до них, про їх звички, чим ведмеді люблять ласувати.

Проведені тематичні заходи були пізнавальними і корисними. Діти із захопленням слухали історію виникнення Карпатської України. Відвідали виставку у сільській бібліотеці „Трагедія і велич Карпатської України” та переглянули документальний фільм про події того часу. А до Дня Землі був проведений захід „Наша планета - колиска майбуття”.

Так непомітно пройшов час, коли всі знову зібралися на святковому закритті табірної зміни. Діти з сумом, але з позитивними враженнями та бажанням повернутися знову, попрощалися з табором.

/Files/images/arnka/IMG_2600.JPG/Files/images/arnka/IMG_2613 (1).JPG/Files/images/arnka/IMG_2633.JPG/Files/images/arnka/IMG_2889.JPG/Files/images/arnka/IMG_2935.JPG/Files/images/arnka/IMG_3100.JPG/Files/images/arnka/IMG_3165.JPG/Files/images/arnka/IMG_3343.JPG/Files/images/arnka/IMG_3388.JPG/Files/images/arnka/IMG_3416.JPG/Files/images/arnka/IMG_3519.JPG/Files/images/arnka/IMG_3577.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 661