Завершення четвертої зміни відпочинкового табору Воловецької філії ЗОЕНЦ „Арніка”.

З 22 лютого по 07 березня у відпочинковому таборі „Арніка” перебувало 53 учнів з Свалявського, Тячівського районів та міста Берегово.

План виховної роботи табору був насичений різноманітними заходами та складався з урахуванням побажань дітей. Перш за все увагу дітей привертали культурно-масові заходи, в яких учні могли реалізувати свої творчі можливості, спробувати себе в різних ролях, проявити свій творчий потенціал.

Всі дні в таборі були насичені, вихователі проводили різні виховні заходи: відкриття табору „Давайте познайомимось”, екологічну гру „Веселкова земля”, акцію „Чарівні долоньки”, конкурс малюнків долоньками, виготовлення плакату „Долоньки єднання”, спортивно-розважальний захід „Веселі старти”, захід „Дружба – це диво”, розважальна програма „Міс та містер „Арніка”, захід „Умій бути вдячним”, а також під час майстер-класів навчились багато чого виготовляти своїми руками.

Тут були проведені піші екскурсії: „Зустрічаємо весну”, „Стежками нашого села”, під час яких діти змогли відчути красу довкілля, а також проведено пізнавальну екскурсію на метеостанцію.

Вихованці мали можливість поїхати до Міжгірського району. Під час зупинки на Синевирському перевалі учням відкрились чудові краєвиди Карпатських гір. Наступна зупинка відбулася у селі Колочава у музеї „Старе село”, де дітям розповіли про архітектуру та ознайомили з історією культури та побуту місцевих жителів в давні часи. Не менш цікавою та захоплюючою була екскурсія до музею „Колочавська вузькоколійка”.

Атмосферу навчання дітей у 60-70–х роках минулого століття було відтворено у школі - музеї „Радянська школа”, а в музеї „Чеська школа” діти побачили, як навчались їх ровесники за чеської влади на Закарпатті.

Останньою зупинкою був НПП „Синевир” - реабілітаційний центр бурого ведмедя.

Діти з великим задоволенням провели час у таборі. Різноманітність форм та методів роботи сприяло розвитку спостережливості і творчої самостійності дітей, вихованню в них фізичної витривалості та інтересу до занять фізкультурою, зміцненню здоров’я та взаємовідносин у колективі, бажання брати активну участь у спільних справах: конкурсах, змаганнях, розважальних святах.

Цікавий активний відпочинок, атмосфера позитиву та великої кількості друзів залишили у діток незабутні враження від проведенного у таборі часу.

/Files/images/arnka/06 березня 007.jpg

/Files/images/arnka/06 березня 021.jpg

/Files/images/arnka/06 березня 034.jpg

/Files/images/arnka/06 березня 040.jpg

/Files/images/arnka/06 березня 058.jpg

/Files/images/arnka/07 березня 008.jpg

/Files/images/arnka/07 березня 013.jpg

/Files/images/arnka/07 березня 015.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 559