• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Гуртки (2018 - 2019 освітнього року)

З початку освітнього 2018 - 2019 року на базі ЗОЕНЦ діє 58 гуртків 16 профілів, що охоплює близько 900 дітей

А саме: у відділі біології та дослідно-експериментальної роботи працює 10 керівників гуртків, які забезпечують діяльність 32 гуртків 11 профілів:

- „Юні акваріумісти” – 1 гурток (Величканич О.М.);

- „Юні садівники” – 3 гуртка (Андрусь Г.М.);

- „Основи агрохімії” – 1 гурток (Андрусь Г.М.);

- „Основи ентомології” – 1 гурток (Яхимець І.М.);

- „Юні ботаніки” – 1 гурток (Павко М.М.);

- „Лікарські рослини” – 1 гурток (Павко М.М.);

- „Людина і довкілля” – 1 гурток (Кремінь О.І.);

- „Юні квітникарі” – 4 гуртка (Петрінко К.В., Марчишинець О.В., Туряниця С.М.);

- „Юні рослинники” –2 гуртка (Фечка С.І., Кришеник О.І.);

- „Природа рідного краю” – 3 гуртка (Павко М.М.,);

- „Мистецтво нашого народу” – 14 гуртків (Петрінко К.В., Фечка С.І., Кришеник О.І., Марчишинець О.В., Туряниця С.М.).

Заняття проводяться на базі ЗОЕНЦ та загальноосвітніх закладів області: ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 м. Ужгород, Вільхівської, Приборжавської, Довжанської ЗОШ І-ІІІ ст., Білківської ЗОШ І-ІІ ст. Іршавського району, ДНЗ № 1 м. Ужгорода.

Завідувачем відділу та методистом систематично надавалися методичні рекомендації керівникам гуртків щодо складання навчальних планів, ведення планів-конспектів, оформлення результатів дослідницьких робіт, проведення гурткових занять. Проводилися бесіди щодо доцільності і переваг використання тих чи інших методів і форм гурткової роботи, особливо застосування інтерактивних методів навчання. Оскільки основна мета, що стоїть перед педагогами закладу – створити комфортні умови навчання, за яких кожен вихованець відчуватиме свою успішність, інтелектуальну спроможність.
Педагоги відділу на достатньому рівні володіють комп’ютерною технікою, використовують власні мультимедійні презентації та можливості мережі Інтернет під час проведення занять та масово-виховних заходів, майстер-класів, для демонстрації відеофільмів відповідно тематики.
Використання ІКТ допомагає урізноманітнити процес навчання, збільшити продуктивність навчальної роботи, поліпшити якість наочності та інтерес учнів на заняттях.
Протягом першого півріччя навчального року завідувачем відділу та методистом епізодично проводився контроль за проведенням занять та наповненістю груп керівниками гуртків Андрусь Г.М., Павко М.М., Величканич О.М., Яхимець І.М., Кремінь О.І. Слід відмітити, що керівники гуртків сумлінно готувалися до занять, оформляли журнали та плани-конспекти гурткових занять.

У відділі екології та природоохоронної роботи працюють керівники гуртків за такими напрямами:

- Природа рідного краю – 8 груп

- Юні охоронці природи – 7 групи

- Юні лісівники – 5 груп

- Мистецтво нашого народу – 3 групи

- Екологічна відеостудія „Дивосвіт” – 1 група

Заняття однієї групи гуртка „Природа рідного краю” проходять на базі Закарпатської обласної школи-інтернат для слабочуючих дітей. Діти з особливими потребами періодично ходять на екскурсії в ЗОЕНЦ, до річки Уж, проводять спостереження за природою, підгодовують птахів на території дендропарку школи. Словом, виконують посильну природоохоронну роботу. Періодично до занять та майстер-класів з природоохоронної тематики залучаються учні 1-3 класів школи-інтернату для слабочуючих дітей.

Кiлькiсть переглядiв: 1186