Освітяни обговорили шляхи реалізації в області заходів Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді у 2018 році

Якщо буде світло в душі,
буде краса в людини.
Якщо є краса в людини,
буде гармонія в домі.
Якщо є гармонія в домі,
буде порядок у нації.
Якщо є порядок у нації,
буде мир у світі!

25 січня цього року проведено обласну семінар-нараду з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді, до участі у якому залучено представників державних органів влади, місцевих органів управління освітою, районних та міських методичних кабінетів, закладів позашкільної освіти області, відповідальних за організацію та проведення у закладах освіти заходів з національно- патріотичного виховання, та голови Всеукраїнської громадської організації Українського реєстрового козацтва у Закарпатській області Савицького І.О.

Директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Сопкова Г.І., розпочинаючи роботу семінару-наради, довела до присутніх тему та мету, а також завдання, намічених для обговорення та напрацювання пропозицій з питань виховання молоді у розрізі компетентнісного підходу в позашкіллі, сучасного змісту та технологій; розвитку науково-теоретичних і методичних основ національно-патріотичного виховання; виховного потенціалу громадських організацій, закладів позашкільної освіти та об’єднань у національно-патріотичному вихованні дітей та молоді.

Важлива роль у здійсненні національно-патріотичних заходів відводиться закладам позашкільної освіти. Представники обласних закладів позашкільної освіти розповіли про використання різних форм для виховання дітей та молоді у дусі патріотизму, громадської відповідальності засобами художньо-естетичної, еколого-натуралістичної та туристсько-краєзнавчої творчості.

Завідувач відділом інформаційно-методичної роботи ЗОЕНЦ, Кремінь О.І. ознайомила присутніх на семінар-нараді з національно-патріотичним вихованням дітей та молоді засобами еколого-натуралістичної творчості, а також з проведенням дитячо-юнацької еколого-натуралістичної гри „Паросток”.

За підсумками наради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді з обласними закладами позашкільної освіти та відповідальними за виховну роботу в місцевих органах управління освітою, методистами районних (міських) методичних кабінетів департаментом освіти і науки облдержадміністрації розроблено відповідні рекомендації.

/Files/images/patrot/npv6.jpg/Files/images/patrot/npv3.jpg/Files/images/patrot/npv1.jpg/Files/images/patrot/npv7.jpg

Підготувала:

Оксана Кремінь

завідувач відділу

інформаційно-методичної роботи ЗОЕНЦ

Кiлькiсть переглядiв: 354