Підсумки проведення ХІІ Всеукраїнського юнацького фестивалю „ В об'єктиві натураліста 2013 ”

2013-05-22

Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з Кримським республіканським позашкільним навчальним закладом «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» з 15 по 17 травня 2013 року в м. Ялта Автономної республіки Крим був проведений Всеукраїнський юнацькій фестиваль «В об'єктиві натураліста - 2013» за темою «Охорона тварин; збереження тварин з Червоної книги України».

Метою Фестивалю є формування громадянської позиції, самореалізація внутрішнього потенціалу школярів та молоді, їх підготовки до цілісного сприйняття сучасних екологічних проблем, свідомого розуміння процесів, що відбуваються в природі в результаті людської діяльності.

В рамках фестивалю відбулися конкурси на:

  • - кращий відеофільм;
  • - кращий відеоролик або кліп;
  • - кращий слайд-фільм;
  • - кращу фотороботу ( комплект із 5 односюжетних фотографій).

На конкурси були надіслані роботи з Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської , Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Київської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської, Автономної Республіки Крим, міст Києва та Севастополя.

На розгляд журі були подані 205 фоторобот, 12 відеофільмів, 16 відеороликів и 31 слайдфільм.

В конкурсних роботах було розкрито дослідницьку та природоохоронну діяльність навчальних закладів, учнівських колективів, окремих учнів. Серед надісланих матеріалів було індивідуальні та колективні роботи.

Відповідно до рішення компетентного журі:

Визнано переможцями Всеукраїнського юнацького фестивалю В об'єктиві натураліста – 2013 ” та надано Диплом від Національного еколого-натуралістичного центра учнівської молоді за зайняте призове місце:

У конкурсі „Кращий відеофільм” за ІІІ місце:
- Колещук Христину, Поляк Беату, вихованців Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. Назва відеофільму: «Притулок для ведмедів».

в конкурсі «Кращий слайд-фільм»:

за ІІ місце:

- Токарєва Олексія, учня професійного ліцею № 19 м. Ужгорода, вихованця екологічної студії «Дивосвіт» Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді». Назва слайд-фільму: „Тварини Червоної книги. Охороняймо плямисту саламандру”

Оголошено подяку педагогічним колективам обласних еколого-натуралістичних центрів (СЮН) за проведену організаційну роботу по залученню школярів та молоді до участі у конкурсах, що проводяться в рамках Всеукраїнського юнацького фестивалю "В об'єктиві натураліста".

Завідувач відділом інформаційно-методичної роботи ЗОЕНЦ

В.Сагарда

Кiлькiсть переглядiв: 213