Вітаємо учасників Всеукраїнського конкурсу „Квітуча Україна”!

2013-06-12

21-23 травня в Києві, на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну "Квітуча Україна".

Програмою заходу було передбачено:

- проведення командами-учасниками конкурсу виступів-презентацій проектів з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна»;

- практичну реалізацію презентованих проектів клумб та ландшафтних композицій.

Нашу область представляли переможці відбіркового заочного етапу конкурсу, юннати гуртка „Юні садівники” (керівник Величканич О.М.) Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. Вони втілили в життя проект квітника „Вас вітає сонячне Закарпаття”. За підсумками конкурсу команду ЗОЕНЦ було нагороджено дипломом у номінації „За творчу знахідку в оформленні проекту”. Юннатів гуртка Трускавецьку Валерію, Стегуру Лілію, Ковтан Христину і Ситар Яну нагороджено Грамотами НЕНЦ.

Цікавою була і культурна програма для юннатів, зокрема, проведено екскурсії у відділи та лабораторії НЕНЦ, зимовий сад, музей хліба, куточок живої природи, лабораторія гідробіології. Вони відвідали Національний ботанічний сад імені М. Гришка, пройшлися вечірнім Києвом, Хрещатиком та Майданом Незалежності, оглянули історичні пам’ятки столиці.

О.Величканич

методист відділу біології та дослідницько-експериментальної роботи ЗОЕНЦ

Кiлькiсть переглядiв: 235