/Files/images/P4220015.JPG

Юннати відзначили Міжнародний день Землі

22 квітня 2014 року юннати Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді взяли участь у масово-виховному заході, присвяченому Міжнародному дню Землі. Мета заходу: розширення знань учнів про природу, виховання інтересу до пізнання навколишнього середовища, любові до природи та бережливого ставлення до неї, сприяння активній участі у справі захисту навколишнього середовища.

Перед юннатами виступив Геревич Олександр Васильович, директор ЗОЕНЦ, який розповів про історію виникнення свята, наголосив про необхідність збереження природних багатств нашої чудової планети. Присутні з цікавістю переглянули мультимедійну презентацію та прослухали цікаву та корисну інформацію про мету, форми проведення Міжнародного дня Землі в різних країнах світу, екологічні проблеми рідного Закарпаття та причини їх виникнення. Також юннати дізналися про те, що кожен з них може зробити для покращення екологічної ситуації у світі та збереження довкілля.

Підкорення природи людиною призвело до забруднення повітря і води, руйнування ґрунтів, загибелі лісів, зникнення багатьох видів рослин і тварин. Люди стали розуміти, що вони не панують над природою, а просто гублять її. Природа – це найдорожче, що є на нашій планеті Земля, а людина це частина природи. Юннатам продемонстрували гру „Яблуко – модель Землі”, метою якої було показати обмеженість природних ресурсів на планеті.

Відчути себе маленькими господарями Землі і продемонструвати свої знання юннати мали можливість, взявши участь у конкурсних змаганнях. Команди продемонстрували обізнаність щодо правил екологічно грамотної поведінки, кмітливість, спостережливість, проходячи наступними зупинками: „Впізнай за запахом”, „Розв’яжи кросворд”, „Правила екологічно відповідальної поведінки”, „Розшифруй вислів”, „Екологічне лото”, „Екологічна вікторина”.

За результатами конкурсів, найбільшу кількість балів отримали команди „Землезнайки” та „Юні екологи”, розділивши І місце, команди „Природоохоронці” та „Сонечко” посіли ІІ місце, а команди „Найкраща планета Земля”, „Ужгородці” та „Котойко” зайняли ІІІ місце.

/Files/images/P4220022.JPG Зупинка „Екологічне лото”


/Files/images/P4220027.JPG

Зупинка„Правила екологічно відповідальної поведінки"

/Files/images/P4220029.JPG

Зупинка „Розшифруй вислів”

Ми сподіваємося, що наші вихованці будуть уважнішими до тендітного і вразливого довкілля планети Земля і в своєму житті керуватимуться мудрими словами Маленького Принца: „Встав вранці, умився, привів себе в порядок – приведи в порядок свою планету”!

Величканич Ольга Михайлівна, завідувач відділу біології та дослідницько-експериментальної роботи

Кiлькiсть переглядiв: 360