Незабутня подорож юннатів Закарпаттям

www.youtube.com/watch?v=cxinqHEzunA&feature=share - посилання на відеорепортаж в ютубі. Заходите в ютуб, копіюєте туди згадане посилання і вам вибиває відеоматеріал. Приємного перегляду.

/Files/images/mr/papka_1/трибушани.Still002.jpgМинулої п`ятниці у рамках заходів з відзначення 100 –річчя позашкілля України, подальшої реалізації Концепції екологічної освіти, вивчення фауни, флори, різних екосистем (біотопів), проведення еколого-краєзнавчих досліджень в природі, вихованці Закарпатського екоцентру відвідали Чинадієвський замок, романтичну графську резиденцію на мінеральних водах в селі Карпати та парк Шенборна - перлину європейського паркового мистецтва нашого краю./Files/images/mr/papka_1/трибушани.Still003.jpg

/Files/images/mr/papka_1/трибушани.Still008.jpgТут, в парку, мали змогу погодувати породистих вороних та поспілкуватись з ними. /Files/images/mr/papka_1/трибушани.Still005.jpg

/Files/images/mr/papka_1/трибушани.Still009.jpgТакож поспостерігали за фореллю в рибному господарстві і, звичайно, помилувались барвами осені, яка не поскупилася і старанно розфарбувала навколишню природу в жовто-багряні кольори.

/Files/images/mr/papka_1/трибушани.Still010.jpg/Files/images/mr/papka_1/трибушани.Still011.jpgКрім того, не оминули "Квітку полонини", що на Свявщині, з бюветом і золотими рибками. А ще у вольєрах побачили незвичного білого павича та декоративних пухнастих курочок із чорними мордочками.

Залюбки фотографувались поблизу штучного озера з лебедями та «погладили» по спині динозавра.

Завершилась пізнавальна подорож в Перечині поблизу, чи не єдиного в Європі, пам`ятника легендарному Закарпатському листоноші Федору Фекеті та послухали про нього цікаву історію, якою поділилась завідувач відділу біології та дослідно-експериментальної роботи ЗОЕНЦ. Жив листоноша двісті років тому, щодня у справах долав близько 60 кілометрів.

Завершуючи екскурсію, юні мандрівники із захопленням та з хорошим настроєм повертались додому.

Людмила Бокій,

завідувач відділу інформаційно-методичної роботи

Кiлькiсть переглядiв: 505