Улітку в ЗОЕНЦ теж вирує життя з цікавими навчально-польовими практиками та екскурсіями

/Files/images/mr/діти з Дороги життя в ЗОЕНЦP6192288.JPG/Files/images/mr/P6192273.JPGДнями в Закарпатський екоцентр завітали вихованці медико-соціального реабілітаційного центру «Дорога життя». Територією закладу педагоги екоцентру для дітей з інвалідністю провели навчально-пізнавальну екскурсію./Files/images/mr/діти з Дороги життя спілкуються в кутку живої природиP6192247.JPG

/Files/images/mr/P6192271.JPGБезпосередньо в приміщенні екоцентру діти відвідали куток живої природи, де із захопленням спостерігали за тваринками, а зовсім безневинних і безпечних представників фауни могли і погладити, зокрема морських свинок./Files/images/mr/P6192264.JPG

/Files/images/mr/P6192277.JPG/Files/images/mr/P6192263.JPGТакож безліч позитивний емоцій викликали у дітей і відвідини пташника вольєрного типу. Тут вихованці «Дороги життя» з цікавістю спостерігали за декоративними курочками, фазанами, яскравим красенем-павичем, качечками - каюгами та гусьми угорської породи. Діти залюбки годували мешканців вольєрів травичкою.

Сподобався маленьким гостям і учнівський дендропарк з незвичними рослинами. Також спостерігали за черепахами, які живуть у тутешній водоймі з жовтими глечиками./Files/images/mr/P6192267.JPG

Завітали гості в зелений клас. Тут саме проходила навчально-польова практика гуртка «юні друзі природи». Проводили заняття завідувачі відділів Алла Самойлова, Ольга Величканич та керівники гуртків Мирослава Копча, Ганна Андрусь.

Кожен з гуртківців мав свій міні-проект: «заселяв» острів, який постраждав від виверження вулкану, рослинами і тваринами. Островом слугував клаптик паперу. Це вже було друге ігрове заняття.

/Files/images/mr/P6192269.JPGНа першому, попередньому, юні друзі природи відгадували флору і фауну Закарпаття. За правильні відповіді діти отримували частинку речення, яке згодом складали і оформляли.

А потім розпочали роботу над власними проектами. Спочатку самі виготовили вулкани із солоного тіста. І не просто вулкани, а з вилитою магмою. Діти з інвалідністю розглядали макети вулканів і допомагали ревіталізувати (повернути життя) острови.

Екскурсія пройшла змістовно і захоплююче.

Людмила БОКІЙ,

завідувач відділу інформаційно-методичної роботи

Кiлькiсть переглядiв: 553