• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Останні новини
  • Визначено переможців обласного етапу Всеукраїнських новорічних конкурсів

Визначено переможців обласного етапу Всеукраїнських новорічних конкурсів

/Files/images/mr/papka_1/PC206615.JPGЧлени журі визначили найзмістовніші та найоригінальніші роботи, які відправлено в НЕНЦ на Всеукраїнську виставку. Їх авторів відзначать грамотами ЗОЕНЦ. А список найкращих поповнили:

в номінації "Стилізована ялинка":

/Files/images/mr/papka_1/PC206632.JPGЮрик Ерік, учень Міжгірської СЗОШ I-III ступенів ім. Волошина за роботу „Еко Ялинка”. Керівник Маркович Л. М.; Гайдош Тіводор, учень Великобийганьської ЗОШ I-III ступенів, за роботу „Різдвяна симфонія”. Керівник Баратей М.Т.; Ватрала Вадим, учень Річанської ЗОШ I-III ст., за роботу „Стилізована ялинка”. Керівник гуртка Мадяр Г. І.; Тюх Марина, учениця Великолазівської ЗОШ I-III ст., за роботу „Лісова красуня”. Керівник Тюх Н.О.; Негер Домініка, вихованка гуртка „Паперопластика” ПАДІЮН, за роботу „Святковий лісовий дідусь”. Керівник Негер К. К.; Русанова Олександра, вихованка гуртка „Паперопластика” ПАДІЮН, за роботу „Декоративна робота з ангелами”. Керівник Негер К. К.; Шевченко Софія, учениця Чопської ЗОШ I-III ст., за роботу „Незвичайна ялинка”. Керівник Худанич Н. І.; Петрик Вікторія, учениця Порошківської ЗОШ I-III ст., за роботу „В очікування свята”. Керівник Ковач Г. І.; Плаксина Анна-Марія та Рац Анна, вихованки гуртка „Іграшка” Великоберезнянського ЦПР, за роботу „Святковий лісовий дідусь”. Керівник Квасовська Л. В; Волк Аліна, учениця НВК „Веселка”, за роботу „Лісова красуня”; Ирстинюк Юлія, вихованка гуртка „Писанкарство” Видричанської ЗОШ I-III ст., за роботу „Стилізована ялинка”. Керівник Мадар Г.І.; Сова Дарія, учениця Мукачівської ЗОШ I-III ст. № 2 ім. Т.Г.Шевченка, за роботу „Святкова ялинка”. Керівник Капац Н.В.; Рущак Анастасію, ученицю Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка „Українська народна вишивка" Хустського районного еколого-туристичного центру учнівської молоді, за роботу „Новорічна ялиночка". Керівник Даниш Тетяна Юріївна.

А також колективна робота вихованців гуртка „Природа різного краю” ЗОЕНЦ, за роботу "Квіткова ялинка". Керівник Павко М.М.

В номінації "Новорічна картина чи колаж"

/Files/images/mr/papka_1/PC206618.JPGвідзначено: Химинець Валерію, ученицю Чертезької ЗОШ I-III ст. Ужгородського району, за роботу „Стиляги”; Оленич Аліну та Кіс Богдану, учениць Репинського НВК I-III ст. Міжгірського району, за роботу „Новорічне диво”. Керівник Кінаш Г.І.; Коваль Руслану, ученицю Великолазівської ЗОШ I-III ст. Баранинської сільської ради, Ужгородського району, за роботу „Зимове диво”. Керівник Орос М. Ю.; Кузюк Тетяну, вихованку гуртка „Народна творчість” Лазещинської ЗОШ I-III ст. Рахівського району, за роботу „Ангел надії”. Керівник Васильчук С.І.

/Files/images/mr/papka_1/PC206639.JPG"Новорічні віночки"

найоригінальнішими вийшли у: Русина Івана, вихованця МЦПО, робота„Віночок з шишок”. Керівник Дуднік М.О.; Хоми Даніели, учениці Великолучківської ЗОШ I-III ст. Мукачівського району, робота „Зимова радість”. Керівник Фенчак Н. М.; Лоскоріх Марії, учениці Неліпинської ЗОШ I-III ст., Свалявського району, робота „Новорічний віночок”. Керівник Дулішкович С.Ю.; Конар Ніколети, читачки бібліотеки с. Великі Лази, робота „Зимова казка”. Керівник Бобук О. В.; Піцур Анни, учениці Ужгородської ЗОШ I-III ст., № 19, за роботу „Новорічне диво”. Керівник Ченгері Г. В. У цій номінації відзначено колективну роботу вихованців старшої групи дошкільного закладу Стрипського НВК Баранинської сільської ради „Новорічний віночок”. Керівник Нечистак А. Ю.; Яхимець Домініки, вихованки гуртка „Юні ентомологи” ЗОЕНЦ. Керівник Яхимець І.М.; Добош Валерію та Цуркан Тетяну, учениць Мукачівської СШ І-ІІІ ст. № 16, за роботу „Новорічний віночок”. Керівник Туряниця З.В.; Лізанець Христину, ученицю Ганьковицької ЗОШ І-ІІ ст. Свалявського району, за роботу „Трава під снігом”. Керівник Рошкович Н.І. Вихованців гуртка „Макраме” Ракошинської ЗОШ І-ІІ ст. з угорською мовою навчання Мукачівського району, за роботу „Різдвяний віночок”. Керівник Доктор Е. О.

/Files/images/mr/papka_1/PC206652.JPGУ номінації "Новорічний букет"

відзначено: Жиляк Дарину, ученицю Річанської ЗОШ I-III ст. Рахівського району, за роботу „Зимовий букет”. Керівник Мадар Г. І.; Ярему Ольгу, вихованку гуртка „Природа рідного краю” Виноградівського райЕНЦ, за роботу„Зимова фантазія”. Керівник гуртка Мельник О. І.; Дувалка Юрія, учня Полянської ЗОШ I-III ст. Свалявського району, за роботу „Солодкий феєрверк”. Керівник Пукіш К. Ф.

У номінації "Новорічна композиція":

/Files/images/mr/papka_1/PC206662.JPGМатей Кінгу та Строін Софію, учениць Боржавської ЗОШ I-III ст. Берегівського району. Керівник Леврінц Е.Ш.; Ковбаснюк Марію, ученицю Ясінянської ЗОШ I-III ст. Рахівського району, за роботу „Різдвяне диво”. Керівник Воробчук М.І.; Мароші Еріку, Герив Катерину вихованок гуртка „Своїми руками” Берегівського райБДТ, за роботу„Різдвяний камін”. Керівник гуртка Левдар М. А.; Кузьму Антона і Кузьму Теодора, учнів Чертезької ЗОШ I-III ст. Ужгородського району, за роботу „Романтика свічок”; Мицу Дорину, вихованку гуртка „Умілі руки” Берегівського райБДТ, за роботу „Різдвяні свічки”. Керівник Ковач О. П.

У номінації "Сюжетна композиція":

колективну роботу вихованців Стрипського НВК Баранинської сільської ради, за роботу „Лісова казка”. Керівник Ігнат І. М.; Порташ Еріку, Кампова Василя та Петровці Вікторію, вихованців гуртка „Моделювання іграшок-сувенірів” Іршавського районного центру позашкільної освіти, за роботу„Скоро свято!”. Керівник гуртка Ажипа Н. Й.; Бодню Констянтина, вихованця гуртка „Виготовлення сувенірів” Іршавського районного центру позашкільної освіти, за роботу„Присята родина”. Керівник гуртка Попдякуник Т.О.; колективну роботу учнів Мукачівської ЗОШ I-III ст. №1 ім. О. С. Пушкіна, за роботу „Льодовий палац”; Штеся Ярослава, учня Ільницької ЗОШ І-ІІ ступенів Іршавського району, за роботу „Новорічна композиція”. Керівник Зихор Л.Г.; Бровдій Тетяну, вихованку гуртка „Природа рідного краю” Виноградівського райЕНЦ, за роботу „Новий рік іде горами”. Керівник Маринченко Л. І.

У номінації "Новорічний подарунок":

Шварду Аліну, ученицю Турицької ЗОШ I-III ст. Перечинського району, за роботу„Чарівне горнятко сніговика”; Лазар Маріанну,ученицю Макарівської ЗОШ I-III ст. Мукачівського району, за роботу „Чобіток Миколая”. Керівник гуртка Печора Н.І.; Черній Данила, вихованця гуртка „Паперопластика” ПАДІЮН, за роботу„Декоративна скринька”. Керівник гуртка Негер К. К.; колективну роботу вихованців гуртка „Різьблення по дереву” Великоберезнянського ЦПР за роботу„Лісові друзі”. Керівник гуртка Кушнір І. В.; Ілічука Василя, вихованця гуртка „Моделювання іграшок сувенірів” Рахівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу „Свято наближається”. Керівник гуртка Ілічук Н. В.; колективні роботи вихованців гуртка „Веселі намисниці” Мукачівського РЦДЮТ, за роботу„Зіронька”. Керівник гуртка Рубіш Т.В.; учнів Верхньобистрянської ЗОШ I-III ст. Міжгірського району, за роботу „З Новим Роком вітаю, щасливого Різдва бажаю!”. Керівник гуртка Федишинець В. Д.; Сабадоша Василя, вихованця гуртка „Юні валеологи” Тячівського районного ЕНЦ за роботу „Зимова казка”. Керівник Поп Л. М.; Костенко Евеліну, ученицю СНВК „ЗОШ І ст. - ДНЗ” з поглибленим вивченням англійської мови „Пролісок”.

У виставці-конкурсі "Український сувенір"

Туряницю Карину, ученицю Неліпинської ЗОШ I-III ст. Свалявського району за роботу„Мишенята”. Керівник Дулішкович С.Ю.; Комар Карину, ученицю Малоберезнянської ЗОШ I-III ст. Великоберезнянського району, за роботу „Хай квітне Україна у вінках”. Керівник Євич В. В.; Горзову Марію та Куруц Ольгу, вихованок гуртка „Виготовлення сувенірів” Іршавського райРЦП, за роботу„Старий Кайдаш і Кайдашиха”. Керівник гуртка Попдякуник Т.О.; Луцанич Марину, вихованку гуртка „Паперопластика” Іршавського райРЦП, за роботу„Український дівочий віночок”. Керівник гуртка Сенинець Н.П; Коваля Павла та Голубку Владислава, учнів Ужгородської класичної гімназії, за роботу „Вертеп”. Керівник П’ятківський І.Я.; Поповича Нікіту, учня Полянської ЗОШ I-III ст., Свалявського району за роботу „Хатинка мрії”. Керівник Ребриш Т. Г.; Гримут Олену, вихованку гуртка „Крій та шиття” Міжгірської ЗОШ I-III ст., за роботу „Лялька-мотанка”. Керівник гуртка Мищак Г.А.; Тинту Вікторію, ученицю Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернат, за роботу „Ложка господині”. Керівник Грига О.В.; Оніщука Владислава, учня Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернат, за роботу „Різдвяний коник”. Керівник Грига О.В.; Луцу Олександру, ученицю Пістрялівської ЗОШ I-III ст., за роботу „Берегиня”. Керівник Сулиме М.П.; Кіндратишин Дарину, ученицю Полянської ЗОШ I-III ст., Свалявського району за роботу „Солом’яний бичок”. Керівник гуртка Попович Н.М.

Тож новорічно-різдвяна виставка, яку організував організаційно-масовий відділ ЗОЕНЦ, спонукає бережливому ставленню до зеленої красуні і дає можливість створювати святковий настрій без зрубаної ялинки. Виставка формує практичні уміння і навички з виготовлення новорічно –різдвяних композицій, сприяє розвитку флористичного мистецтва в Україні та виховує національний світогляд в учнівської молоді через пізнання народних традицій.

Людмила БОКІЙ

завідувач відділу інформаційно-методичної роботи

Кiлькiсть переглядiв: 189