Чорнобиль: наш біль і тривога

/Files/images/foto_na_sayt/3.jpg«Людство прагне всесвіт осягнути

І себе у ньому зрозуміть.

А тривожне – «бути чи не бути»

Страшно над планетою висить».

М. Луків

/Files/images/foto_na_sayt/P4253273.JPG

/Files/images/foto_na_sayt/5.JPG 26 квітня 2018 року - 32 річниця Чорнобильської катастрофи.

Для українців аварія на Чорнобильській електростанції - найтрагічніша сторінка в книзі їхнього життя. Тому діти повинні знати правду про причини і наслідки цієї непоправної трагедії.

/Files/images/foto_na_sayt/P4253275.JPGЯк саме розкрити для дітей страшну правду сьогодення, яка гірчить полином і роз'їдає серця матерів, не даючи спокою ні вдень, ні вночі, щоб не спопелити ніжну дитячу душу, не вбити віру в самих себе і любов до світу ? Чи варто ятрити рани, які болять щоднини, щогодини і випікають віру і надію в щасливе майбуття?

/Files/images/foto_na_sayt/1.jpgЧорнобиль... Урок, який ми не повинні забувати ніколи, тому що це надто гіркий урок втрат, урок мужності і стійкості водночас.

25 квітня для юннатів Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру проводився масово-виховний захід, де були показані відеофільми: „Чорнобиль. Життя у зоні екологічного лиха”, „Чорнобиль-30 років потому”; а також демонструвались фото міста Прип’яті, його минуле і сьогодення. Наостанку заходу - розповідь про Національний музей Чорнобиля.

Проводячи заходи, присвячені Чорнобильській трагедії, ми намагаємось пробудити в дітей чуйність, милосердя, вміння співчувати, дбайливо ставитись до навколишнього середовища, не губитися перед різними надзвичайними ситуаціями, жити за Божими заповідями, дарувати своє тепло і любов іншим, щоб ніколи не було подібних Чорнобилів, які нависають чорними крилами над людським майбуттям...

Відділ організаційно-масової роботи
Кiлькiсть переглядiв: 236