• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші традиції

Наші традиції

/Files/images/PC139766.JPGСвято справжніх лицарів

З метою пропаганди здорового способу життя, сприяння покращенню здоров'я юннатів, поліпшення емоційного настрою, виховання самостійності, почуття відповідальності, бажання взаємодопомоги в Закарпатському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді відбувся масово- виховний захід «Веселі юннатівські старти», приурочений до Дня Збройних Сил України.

У цей день ми вшановуємо всіх військових, які у лавах Збройних Сил України, служать справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави.

6 грудня – це свято чоловіків, які захищають спокій наших домівок, лицарів, здатних завжди підставити своє сильне плече чарівній половині людства.

Розпочав захід директор ЗОЕНЦ – Геревич О.В. – один із педагогів, які в свій час несли службу в рядах колись ще Радянської Армії. Він наголосив на необхідності всіх хлопців вести здоровий спосіб життя, займатись фізкультурою і спортом, щоб бути готовим виконати свій почесний військовий обов'язок, взірцево з гідністю. А також нагадав і слова відомого письменника-натураліста М. Пришвіна про необхідність берегти природу, адже «охороняти природу» означає «охороняти Батьківщину». Від захисту та охорони природного середовища, від дотримання його чистоти залежить і здоров'я дорослих, і дітей в тому числі.

Привітання із святом, побажання здійснення усіх мрій висловили наші дівчата-юннатки гуртків «Юні друзі природи» (керівник Ворон О.І.) та «Юні лісівники-дендрологи» (керівник Товт Ю.С.). Невеличкий екскурс у минуле зробили разом з юннатами ЗОЕНЦ ведучі Мисарош Ольга і Гришина Інна під супровід мультимедійної презентації «Якою була наша армі в минулому?» А для хлопців – майбутніх захисників, було проведено спортивне змагання «Веселі юннатівські старти». Переможених на конкурсі не було, на всіх чекала перемога, заряд бадьорості та чудовий настрій.

Учасники змагалися в таких конкурсах як «Відгадай страву за описом», «Самий сильний юннат», «Самий спритний юннат», «Юннат-кенгуру», «Що у чорному ящику?», «Справжній козак». За підсумками роботи журі всі учасники змагань отримали медалі та солодощі. Самим сильним виявився Келеманик Віктор (гурток «Юні ентомологи»), самим швидким Сокіл Роман (гурток «Юні друзі природи»), самим догадливим Немеш Іван (гурток «Юні екологи»), самим стрибаючим Магдюк Владислав (гурток «Юні лісівники-дендрологи), самим кмітливим Мартинов Віктор (гурток «Юні друзі природи»), справжнім козаком Канюк Андрій (гурток «Юні екологи»),

Не забули на заході і про вболівальників, для яких була проведена гра-розминка «Що ви знаєте про здоров'я» та гра «Люди добрі…». А Баранова Юлія отримала приз глядацьких симпатій як сама найактивніша вболівальниця.

Сподіваємося, що всі присутні на цьому масово-виховному заході отримали задоволення і хороший настрій, які в свою чергу покращують емоційний стан людини, а значить і здоров'я.

Тож будьте здорові і щасливі!

/Files/images/PC139783.JPG

Трацевська Л.М., методист відділу організаційно-масової роботи

Кiлькiсть переглядiв: 1456