„Хай в серцях вогонь палає”

15 грудня до учнів із Мукачівського та Хустського районів, які були учасниками 18 відпочинкової зміни табору „Арніка”, завітали педагоги Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді разом із психологом відділу соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення центру забезпечення діяльності Управління ДСНС України у Закарпатській області Наталією Ісайчик. Вона підготувала тематичний квест, який мав назву: «Хай вогонь в серцях палає, а пожеж хай не буває!».

Захід спрямований на формування в учнівської молоді ціннісного ставлення до себе та власного здоров’я. Також дуже важливо було нагадати дітям про безпеку життєдіяльності, зокрема про правила поводження під час пожежі, а також навчити їх оцінювати та швидко реагувати у небезпечній ситуації.

Учасниками квесту було шість команд, які проходили наступні зупинки: «Загадкова», «Інтелектуал», «Зрозуміло все без слів», «Знайди вихід», «Джерела небезпеки», «Швидке реагування», під час проходження яких діти вирішували логічні завдання, шукали оригінальні рішення, проявляли свої знання, навички та здібності.

Квест сприяв активному засвоєнню матеріалу, застосуванню логіки та ерудиції, розкриттю в учасників прихованих якостей. Ігрові завдання викликали масу позитивних емоцій та сприяли розвитку комунікативних якостей дітей. На завершення команди учасників було нагороджено грамотами та зроблено спільне фото на згадку.

Токарєва О.І., методист відділу біології та дослідницько-експериментальної роботи

/Files/images/arnka/IMG_2388.jpg/Files/images/arnka/IMG_2400.jpg

/Files/images/arnka/IMG_2404.jpg

/Files/images/arnka/IMG_2374.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 388